Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: User
de: Benutzer

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Day
de: Tag

en: Hour
de: Stunde

en: Visitor
de: Besucher

en: User agent
de: User-Agent

en: User id
de: Benutzer-ID

en: User relationship
de: Benutzerbeziehung

en: Request path
de: URL-Pfad
