Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક
