Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User
id: Pengguna

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Day
id: Hari

en: Hour
id: Jam

en: Visitor
id: Pengunjung
