Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Visitor
ka: სტუმარი
