Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Hour
nl: Uur

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: User id
nl: Gebruikers-ID

en: Request path
nl: Request-pad
