Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: Hour
ro: Oră

en: Visitor
ro: Vizitator
