Require Login (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Excluded paths
de: Ausgeschlossene Pfade

en: You must login to use this site.
de: Sie müssen sich anmelden, um diese Site zu nutzen.

en: Require Login
de: Anmeldung erforderlich

en: Requires anonymous users to login before using the site.
de: Erfordert, dass sich anonyme Benutzer vor der Verwendung der Site anmelden.

en: Users will be able to access these paths without logging in.
          One path per line.
de: Benutzer können auf diese Pfade zugreifen, ohne sich anzumelden.
    Ein Pfad pro Zeile.
