Reroute Email (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Subject
pt: Assunto

en: Send email
pt: Enviar e-mail

en: Settings
pt: Configurações

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: To
pt: Para
