Reroute Email (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: To
ka: მიმღები
