Resave Nodes (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Month
hr: Mjesec

en: Other
hr: Ostalo

en: The configuration has been saved.
hr: Konfiguracija je sačuvana.

en: Hour
hr: Sat

en: Scheduling
hr: Raspored
