Resave Nodes (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Month
id: Bulan

en: Other
id: Lainnya

en: The configuration has been saved.
id: Konfigurasi telah disimpan

en: Hour
id: Jam

en: Scheduling
id: Penjadwalan
