Resave Nodes (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Month
it: Mese

en: Other
it: Altro

en: The configuration has been saved.
it: La configurazione è stata salvata.

en: Hour
it: Ora

en: Minutes
it: Minuti

en: Scheduling
it: Programmazione
