Resave Nodes (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Month
lt: Mėnesis

en: Other
lt: Kiti

en: Hour
lt: Valanda

en: Minutes
lt: Minutės

en: Scheduling
lt: Grafikas
