Resave Nodes (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Month
nl: Maand

en: Other
nl: Andere

en: The configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Hour
nl: Uur

en: Minutes
nl: Minuten

en: Scheduling
nl: Planning
