Resave Nodes (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Month
pl: Miesiąc

en: Other
pl: Inne

en: The configuration has been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana pomyślnie.

en: Hour
pl: Godzina

en: Minutes
pl: Minuty

en: Scheduling
pl: Harmonogram
