Resave Nodes (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Month
pt: Mês

en: Other
pt: Outro

en: The configuration has been saved.
pt: A configuração foi guardada.

en: Hour
pt: Hora

en: Minutes
pt: Minutos

en: Scheduling
pt: Agendamento
