Resave Nodes (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Month
ru: Месяц

en: Other
ru: Другое

en: The configuration has been saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Hour
ru: Час

en: Minutes
ru: Минуты

en: Scheduling
ru: Планирование
