Resave Nodes (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Month
cs: Měsíc

en: Other
cs: Jiné

en: The configuration has been saved.
cs: Nastavení byla uložena.

en: Hour
cs: Hodina

en: Minutes
cs: Minuty

en: Scheduling
cs: Plánování
