Resave Nodes (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Month
da: Måned

en: Other
da: Anden

en: The configuration has been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Hour
da: Time

en: Minutes
da: Minutter

en: Scheduling
da: Planlægning
