Resave Nodes (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Month
es: Mes

en: Other
es: Otro(s)

en: The configuration has been saved.
es: Se ha guardado la configuración.

en: Hour
es: Hora

en: Minutes
es: Minutos

en: Scheduling
es: Planificación
