Resave Nodes (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Month
et: Kuu

en: Other
et: Muu

en: Hour
et: Tund

en: Scheduling
et: Ajastamine
