Resave Nodes (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Month
eu: Hilabetea

en: Other
eu: Bestea

en: Hour
eu: Ordu

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Scheduling
eu: Programatutakoa
