Resave Nodes (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Month
tr: Ay

en: Other
tr: Diğer

en: The configuration has been saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Hour
tr: Saat

en: Minutes
tr: Dakika

en: Scheduling
tr: Zamanlama
