Resave Nodes (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Month
uk: Місяць

en: Other
uk: Інше

en: The configuration has been saved.
uk: Конфігурація була успішно збережена.

en: Hour
uk: Година

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Scheduling
uk: Планування
