Resave Nodes (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Month
de: Monat

en: Other
de: Weitere

en: The configuration has been saved.
de: Die Konfiguration wurde gespeichert.

en: Hour
de: Stunde

en: Minutes
de: Minuten

en: Scheduling
de: Zeitplanung
