Resave Nodes (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Month
hu: Hónap

en: Other
hu: Egyéb

en: The configuration has been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Hour
hu: Óra

en: Minutes
hu: Perc

en: Scheduling
hu: Ütemezés
