Resave Nodes (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Month
lv: Mēnesis

en: Other
lv: Citi

en: Hour
lv: Stunda

en: Minutes
lv: Minūtes
