Resave Nodes (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Month
ro: Lună

en: Other
ro: Altele

en: The configuration has been saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Hour
ro: Oră
