Resave Nodes (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Month
sk: Mesiac

en: Other
sk: Ostatné

en: Hour
sk: Hodina

en: Minutes
sk: Minúty

en: Scheduling
sk: Plánovanie
