Resave Nodes (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Month
sv: Månad

en: Other
sv: Övriga

en: The configuration has been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Hour
sv: Timma

en: Minutes
sv: Minuter

en: Scheduling
sv: Schemaläggning
