Resave Nodes (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Month
ca: Mes

en: Other
ca: Altres

en: Hour
ca: Hora

en: Minutes
ca: Minuts

en: Scheduling
ca: Programació
