Resave Nodes (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Month
fi: Kuukausi

en: Other
fi: Muu

en: The configuration has been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: Hour
fi: Tunti

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Scheduling
fi: Ajastaminen
