Resave Nodes (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Month
fr: Mois

en: Other
fr: Autre

en: The configuration has been saved.
fr: La configuration a été enregistrée.

en: Hour
fr: Heure

en: Scheduling
fr: Planification
