Resave Nodes (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Month
ja: 月

en: Other
ja: その他

en: Hour
ja: 時

en: Minutes
ja: 分

en: Scheduling
ja: スケジューリング
