Resave Nodes (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Month
vi: Tháng

en: Other
vi: Khác

en: Hour
vi: Giờ

en: Minutes
vi: Phút

en: Scheduling
vi: Lên lịch sao lưu
