Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: Other
af: Ander

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Revision
af: Weergawe
