Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Default
ar: الافتراضي

en: Other
ar: آخر

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Revision
ar: مراجعة

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء
