Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Default
bn: ডিফল্ট
