Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Default
cy: Diofyn

en: Other
cy: Arall

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd
