Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Author
de: Autor

en: Cancel
de: Abbrechen

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Weight
de: Gewichtung

en: Default
de: Standard

en: Date Format
de: Datumsformat

en: Other
de: Weitere

en: Anonymous
de: Gast

en: Date created
de: Erstellungsdatum

en: Annotations
de: Anmerkungen

en: Annotation
de: Anmerkung

en: Date updated
de: Datum aktualisiert
