Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Date updated
el: Ημερομηνία ενημέρωσης
