Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Default
fi: Oletus

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Other
fi: Muu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Revision
fi: Versio

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Date updated
fi: Päivityspäivämäärä
