Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Author
fil: May akda

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
