Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Other
gl: Outro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Revision
gl: Revisión

en: Date created
gl: Data de creación

en: Date updated
gl: Data de creación
