Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Author
it: Autore

en: Cancel
it: Annulla

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Default
it: Predefinito

en: Other
it: Altro

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Revision
it: Revisione

en: Date created
it: Data di creazione

en: Date updated
it: Data aggiornamento
