Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Default
jv: Gawan

en: Other
jv: Liyané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Revision
jv: Perubahan

en: Date created
jv: Tanggal digawé
