Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Other
lv: Citi

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Revision
lv: Revīzija

en: Date created
lv: Izveidošanas datums
