Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Other
my: အခြား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
