Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Author
no: Forfatter

en: Cancel
no: Avbryt

en: - None -
no: - Ingen -

en: Weight
no: Vekt

en: Default
no: Standard

en: Other
no: Annet

en: Anonymous
no: Anonym

en: Revision
no: Versjon

en: Date created
no: Dato opprettet

en: Annotations
no: Anmerkninger

en: Annotation
no: Merknad

en: Date updated
no: Dato oppdatert
