Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
